Neden Polyester Havuz

Sağlamlık

 
Fibropool Fiberglas Havuzlar, beton havuzlara göre 17 kat daha sağlamdır, esnek yapısı sayesinde kırılmaya ve çatlamaya imkan vermez. Beton havuzların set ve esnemeyen yapısı, olası bir yer hareketinde hasara yol açar iken, polyester havuzlar yer hareketlerinden, termal şoklardan, buzlanmadan etkilenmez, kimyevi maddelere ve UV ışınlarına dayanıklıdır.
 

Kolay Montaj

 
Fibropool Fiberglas Havuzların, beton havuzlar gibi aylar süren inşaat külfeti yoktur. Fabrikada üretilen Fibropool Havuzlar, test edilerek, kalite kontrolden geçerek sevk edilir, tek parça halinde nakliyesi yapılır, 3-5 gün içerisinde kullanıma hazır şekilde teslim edilir.
 

%70 Düşük Kimyasal Tüketimi

 
Beton havuzların derz araları yosun ve bakteri üremesine neden olur. Fibropool Fiberglas Havuzlar ise pürüzsüz yüzeyi sayesinde yosun ve bakteri üremesine izin vermez, %70 oranında kimyasal tüketiminde tasarruf sağlar, asit yıkama gerektirmez. Keskin olmayan yuvarlatılmış köşeleri sayesinde kolay temizlenir.
 

Enerji Tasarrufu

 
Fibropool Fiberglas Havuzlar daha az kapasiteli filtrasyon sistemi gerektirdiği için %30 oranında enerji tasarrufu sağlar.

 

Özel Tasarım

 
Mevcut modeller dışında bir tasarım istenir ise kısa bir sürede hayal ettiğiniz havuzun model/kalıp çalışması tamamlanır ve bir haftadan az bir sürede sevkiyata hazır hale gelir. Ayrıca farklı bir görünüm için istenilen RAL renkleri uygulanabilir.  

 

Havuz ekipmanları

 
Fibropool .Fiberglas havuzların tümünde piyasadaki en iyi marka ekipmanlar kullanılır. Fabrikada havuz üzeri ve makine dairesi (kabin) tüm ekipmanların montajları tamamlanır. Makine dairesi içerisinde zaman saati, kaçak akım rölesi, sigortalardan oluşan kumando panosu, trafolar, pompa ve filtre montajlı olarak bulunmaktadır. Havuz üzeri dip emiş, vakum ağzı, besi ağızları, su altı lambaları, Krom-Nikel merdiveni ve tüm hortum/link bağlantıları montajlanır. Ayrıca havuzun temizliği için gerekli fırça, süpürge, teleskopik sap, vakum hortumu, link bağlantısı ve test-kiti havuzla beraber verilir. İstenildiği taktirde jakuzi, su jeti v.b aksesuarlar monte edilebilir.    

 

Garanti

 
Fibropool :Fiberglas Havuzlarda en yeni teknoloji ile en iyi hammaddeler kullanılır. Bu bize havuzlarımızın, yapısal anlamda ömür boyu arkasında durmamızı, ayrıca 10 yıl dış renk garantisi vermemizi sağlar. 

  • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 FIBERPLAST PLASTIK SAN. TIC. LTD. STI. . Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.